Nie straszny mi wypadek , bo wybrałem Warta Jelenia Góra!

Bywają dni kiedy człowiek ma wszystkiego dość i całe życie go przytłacza, w szczególności gdy powodem takiego stanu jest brak finansów spowodowany na przykład wypadkiem komunikacyjnym ,czy też ciężką chorobą. Znaleźliśmy rozwiązanie dla Ciebie Warta Jelenia Góra to właśnie jest dla Ciebie.

Ubezpieczenie zadba o twoje życie i pomoże w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów. Nie zawracaj sobie głowy błahostkami, carpe diem i nie obracaj się za siebie.

W razie jakiegokolwiek problemu pomożemy i nie zostawiamy Ciebie samego. Czasami bywa tak, że choroba spada na ciebie jak grom z jasnego nieba. Nie masz pieniędzy na zakup środków uśmierzających ból i na leczenie w prywatnym ośrodku zdrowia. Warta jelenia Góra zadba o wszystkie szczegóły. Od dnia dzisiejszego możesz czuć się bezpiecznie.

W zmieniającym się świecie, gdzie wszystko idzie do przodu my również zmieniamy się dla Ciebie dlatego z naszych usług i całym naszym asortymentem możesz zapoznać się korzystając z internetu, wchodząc na stronę http://www.a7d.pl Jeszcze nic nie było tak łatwe.

Miałeś wypadek samochodowy?

Jest wiele przypadków wypadków samochodowych. Pokusimy się o przytoczenie dwóch takich przypadków . Zdarzenie miało miejsce w sierpniu bieżącego roku i tylko ubezpieczenie warta jelenia góra pozwoliło kierującemu na wykaraskanie się z wypadku, ale od początku. Kierujący samochodem Skoda  36 letni legniczanin podczas wyprzedzania wjechał na jadącego 16 letniego rowerzystę. Podczas owego zdarzenia rowerzysta doznał obrażeń w postaci złamania lewej ręki i lekkich ran całego ciała. Oczywiście policja nie omieszkała sprawdzić delikwentów pod kątem ilości spożytego alkoholu. Okazało się ,że badanie nie wykazało zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, czyli uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Ubezpieczenie  warta jelenia góra zostało wypłacone natychmiast i wszyscy mogli spokojnie udać się do miejsca zamieszkania. Gdyby nie ubezpieczenie sprawa wyglądałaby kiepsko.

Do drugiego zdarzenia doszło również tego samego dnia o godzinie 22.00. Pani Halina lat 45 ubezpieczona oczywiście w warta jelenia góra spowodowała wypadek potrącając na przejściu starszego mężczyznę pana Adam. Pan Adam został natychmiast przewieziony do prywatnej kliniki w Krakowie , a wszelkie koszty pokryła Warta Jelenia Góra. Spowodowaliśmy, że życie obojga uczestników zdarzenia znacznie się odmieniło. Jesteśmy tam gdzie ludzie nas potrzebują. W obu przypadkach dzięki warta jelenia góra uczestnicy tych wypadków wyszli cało z sytuacji i wszyscy są szczęśliwymi i zupełnie odmienionymi ludźmi.